Tvorba webstránok - Registračné pokladnice | SK-TECH Vranov

Spoľahlivosť a kvalita!
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

... VY EŠTE NEMÁTE VLASTNÚ WEBSTRÁNKU?  JE ČAS TO ZMENIŤ !

"Všetko je na webe"  Ukazuje sa, že toto príslovie sa stáva čoraz viac aktuálne, pretože každým dňom príbúdajú noví užívatelia internetu a to priamo úmerne s rozmachom moderných technológií ako sú smartfóny, tablety či notebooky. 
Sociálne siete v súčasnosti spájajú množstvo ľudí po celom svete a tí trávia na internete čoraz viac svojho času. Je teda čím ďalej, tým viac dôležitejšie byť viditeľný na webe ak chceme byť úspešní v podnikaní, prípadne sa len chceme pochváliť niečim zaujimavým.

My Vám ponúkame možnosť mať tú svoju vlastnú webstránku, ktorú Vám navrheme podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Stačí nám len Vaša predstava a ostatné spravíme za Vás. 

Cena webstránky za skvelú cenu už od 50 €*

* cena jedno až dvojstránkovej prezentačnej webstránky ( cena sa následne navyšuje podľa počtu podstránok, grafickej náročnosti a členitosti. Cenu môžu ovplyvniť aj služby ako sú napríklad: fotenie, cesta na Vami určené miesto stretnutia a pod.)

Pre získanie viac informácií či objednanie tejto služby nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0915 961323, cez , alebo emailom na adrese: 

 
Obchodné podmienky
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky