O nás - Registračné pokladnice | SK-TECH Vranov

Spoľahlivosť a kvalita!
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás

Vitajte na stránkach firmy SK-TECH Vranov s.r.o.
::: www.sk-tech.sk :::


Firma SK-TECH Vranov poskytuje široké spektrum služieb, ako sú predaj a servis registračných pokladníc, obchodných váh, , kancelárskej techniky, či predaj kvalitných tonerových náplní značky ORINK do tlačiarní a tvorba webových stránok

Pôsobíme na trhu už od roku 2005. Najskôr ako SZČO (Pavol Timkovič - SK-Tech) a po transformácii na spoločnosť s ručením obmedzeným 
(SK-TECH Vranov s.r.o.) pôsobíme od 1.marca 2013 až po súčasnosť. Za ten čas sme si získali mnoho stálych klientov, hlavne kvalitou práce, promptnosťou vybavovania zákazok a profesionálnym prístupom.

Sme autorizovaný predajca a poskytujeme autorizovaný servis registračných pokladníc značky FiskalPRO. Poskytujeme aj predaj a servis pokladníc slovenského výrobcu Elcom spol.s r.o. Prešov značky Euro.

Svojim klientom poskytujeme kvalitný a promptný servis kancelárskej a výpočtovej techniky , odborné poradenstvo, ale aj servis na zavolanie. Samozrejmosťou je aj bezplatné poradenstvo po telefóne pre našich klientov počas celých 7 dní v týždni. Trvanie opravy techniky je väčšinou už v priebehu dňa, prípadne do dvoch pracovných dní, podľa závažnosti poruchy.

Zaoberáme sa aj návrhom a tvorbou webových stránok za výhodnú cenu už od 50€, určených hlavne pre malé firmy, živnostníkov, organizácie, alebo súkromné osoby.

Poskytujeme servis na počítače a notebooky. Spolupracujeme s dodávateľmi komponentov pre servis stolných PC, notebookov, LCD panelov a batérií. V prípade poškodenia dát na disku, či už unáhlenou inštaláciou, pádom, zmazaním, preformátovaním, vieme tieto dáta v mnohých prípadoch zachrániť.


 
Obchodné podmienky
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky