eKasa - Registračné pokladnice | SK-TECH Vranov

Spoľahlivosť a kvalita!
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

eKasa


eKasa a online od 1.4 - 30.6.2019

Dňa 4. decembra schválila Národná rada Slovenskej republiky novelu zákona o používaní Elektronických registračných pokladníc.
Aké dôsledky bude mať táto skutočnosť na všetkých majiteľov a prevádzkovateľov súčasných registračných pokladníc a fiškálnych zariadení?
 
Určite ste sa už v médiách stretli s pojmami ako „online“ alebo „eKasa“. O čo teda ide: Veľmi zjednodušene povedané, každá elektronická pokladnica bude napojená do internetu a bude odosielať vybrané dáta o prebiehajúcich transakciách na Finančnú správu Slovenskej republiky. Je to rozdiel v porovnaní so súčasným systémom, kedy sú dáta o transakciách uchovávané iba v pokladnici.

Čo robiť ak už používate staršiu pokladnicu? 
Je potrebné ju prerobiť na "online"

Aby všetci majitelia a prevádzkovatelia elektronických pokladníc spĺňali pravidlá nového zákona, budú musieť mať v druhom kvartáli budúceho roka pokladnicu, schopnú pripojiť sa „online“ do WiFi siete. To platí aj pre staršie pokladnice, ktoré sú v súčasnosti už v prevádzke: 
Euro     50
Euro   100
Euro   150
Euro   200
Euro 2100

Avšak nie vsetky modely pokladníc sa budú dať prerobiť!  Nebudú už podporované modely:
   
Euro    500
Euro  1000
Euro  2000
V tomto prípade bude potrebné zakúpiť si novú pokladnicu

Ako sa pripraviť?  Nakupujte s istotou.

Pokladnicu typu eKasa budete môcť začať používať najskôr od 1. apríla 2019. Do tohto dátumu musia všetky podnikateľské subjekty používať existujúce pokladnice podľa pôvodného znenia zákona.
 
So spoločnosťou ELCOM však môžete nakupovať s istotou. Ak si potrebujete kúpiť novú pokladnicu už teraz, ku každému modelu od nás dostanete v cene zariadenia kupón na dodávku hardvéru pre aktualizáciu zakúpenej pokladnice na systém eKasa. Využite túto jedinečnú možnosť už teraz.
 
 
Vážení zákazníci,
Spoločnosť ELCOM citlivo vníma obavu Vás, našich zákazníkov, v súvislosti s pripravovanou legislatívnou zmenou zákona. 

Denne sa stretávame s Vašou základnou otázkou: „Kupovať pokladnicu už teraz? Čo s ňou bude po zmene zákona? Bude možné využívať ju pri predaji?“
 
Máme pre vás odpoveď a riešenie
 
Od 1. októbra 2018 bude spoločnosť ELCOM ku každému vyrobenému fiškálnemu zariadeniu dodávať špeciálny kupón. Ten budete môcť po splnení príslušných podmienok vymeniť za dodávku hardvéru pre upgrade fiškálneho zariadenia tak, aby bolo plne v súlade s novým zákonom.
 
Za kupón pritom nezaplatíte nič navyše!Ako to bude fungovať?
 
  • každé konkrétne zariadenie vyrobené spoločnosťou ELCOM od 15. novembra 2018 bude mať priradený jeden kupón, na ktorom bude uvedené sériové číslo tohto zariadenia.
  • kupón vás oprávňuje požiadať v období od 1. apríla 2019 do 30. júna 2019 o jednorázovú dodávku nového hardvéru pre upgrade konkrétneho fiškálneho zariadenia na systém eKasa.
  • zámena kupónu za upgrade hardvéru zariadenia predstavuje množstvo výhod pre zákazníka a ešte k tomu aj ušetríte.
  • pre uplatnenie kupónu stačí, aby ste nám do prevádzky SK-TECH Vranov, s.r.o. doručili fiškálne zariadenie, kupón s uvedeným sériovým číslom tohto fiškálneho zariadenia, doklad o kúpe a pokladničnú knihu. Fiškálne zariadenie musí mať v čase uplatnenia kupónu platné DKP. V cene kupónu nie je zahrnutý servisný úkon.

Výhody pre vás, našich zákazníkov
 
  • Istota, že vami zakúpené fiškálne zariadenie budete môcť používať aj po nadobudnutí účinnosti novely zákona - spustení systému eKasa.
  • Istota, že vám spoločnosť ELCOM zabezpečí dodávku tzv. upgrade modulu a za tento už nezaplatíte naozaj nič navyše (zaplatíte len  servisnú prácu spojenú s montážou modulu).
  • Istota, že spoločnosť ELCOM garantuje kvalifikovaný výkon upgradu vášho zariadenia prostredníctvom svojich servisných organizácií.
  • Istota, že vďaka kupónu ušetríte množstvo peňazí.
S nami novú legislatívu zvládnete bez obáv, a tak neváhajte nakupovať už dnes.

Tovar si môžete objednať osobne v predajni SK-TECH, telefonicky 0915 961323, alebo emailom. 
 
Obchodné podmienky
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky